OVERPOST та HI REM штифти
НОВЕ ПОКОЛІННЯ СКЛОВОЛОКОННИХ ШТИФТІВ
Вражаючі можливості і доступна ціна
ЩО ВІДРІЗНЯЄ СКЛОВОЛОКОННІ ШТИФТИ OVERFIBERS від інших ?
УНІКАЛЬНІ РЕТЕНЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОВЕРХНІ
Поверхня Over Post, виражена структурованість поверхні штифта
100-кратне збільшення
Поверхня Over Post, виражена структурованість поверхні штифта
100-кратне збільшення
Поверхня звичайного штифта.
Поверхня є явно гладшою у порівнянні з кореневими штифтами Over Post.
100-кратне збільшення
ВИСОКА РЕТЕНЦІЙНІСТЬ ПОВЕРХНІ 3,8 Ra

Тест був здійснений за допомогою ПЕРТОМЕТРА M4P (Perthen, Mahr) на п’яти однакових штифтах по кожному виду виробу. Дані вказані з параметрами шорсткості Ra. Різниця між Overfibers і всіма іншими штифтами є статистично суттєвою.
Mazzitelli et al.: аналіз шорсткості поверхні процесу додаткової обробки волокна. J Dent Res 2008;87:186-190.

50-кратне збільшення
Міцність на згин понад 1500 МПа при деформації лише 3,88 мм стовідсотково задовольнятиме вимоги до резистентності для стоматологічного застосування відповідного виробу з показниками, які у порівнянні з іншими аналогічними прийнятими на ринку виробами є на якісно вищому рівні.
Модуль еластичності становить 60 ГПа !!! , що вказує на міцність матеріалу, приблизно на 15-20% вищим у порівнянні з аналогічними продуктами. Оптимальне співвідношення між резистентністю і міцністю сприяє тому, що матеріал штифта має відмінні властивості ударної в’язкості (ударна резистентність) і при цьому зберігає особливу велику міцність у порівнянні з іншими скловолоконними штифтами, що передусім гарантує стабільну конструкцію відбудованої культі зуба.

Міцність на згин понад 1500 МПа
(по нормі ISO 178)
ВІДМІННА СВІТЛОПРОНИКНІСТЬ
Протікання світла через кореневий штифт Overfibers при встановленні джерела світла (лампи) на коронкову ділянку штифта.
ВИСОКА РЕНТГЕНОКОНТРАСТНІСТЬ
Рентгенівський знімок кореневих штифтів Prosthetic Over Post в порівнянні з алюмінієвою пластиною товщиною 2мм.
ПЕРЕВІРЕНА БІОСУМІСТНІСТЬ
Кореневі штифти Over Post можна розглядати як абсолютно біосумісні. Згідно з стандартом ISO-10993 був виключений будь-який цитотоксичний вплив скловолоконних штифтів Over Post на людський організм.
Матеріалом для виготовлення є посилений композитний матеріал, що до 60% складається з дуже стійких "S" - волокон з високим модулем еластичності .
Фізичною особливістю скловолоконних штифтів OVERFIBERS є високий показник модуля еластичності, що подібний до показника модулю еластичності дентину. Таким чином кореневий штифт OVERFIBERS при навантаженнях реагує подібно до структури зуба, однак завдяки вищому модулю еластичності ефективніше утримує коронкову частину, і як результат дає можливість уникнути переломів кореня.
Використання "S" – волокон забезпечує оптимальну стійкістість до критичних навантажень (по відношенню до "E" скловолокон та ін) і завдяки цьому є оптимальним науково-технічним вибором.

ШТИФТИ OVERFIBERS - це якість за доступною ціною !
Модуль еластичності 60 ГПа та Міцність на вигин 1500 МПа
зменшують ризик перелому кореня і одночасно гарантують максимальна стабільну та довговічну реконструкцію культі зуба.
Завдяки застосуванню скловолокна "S" типу
кореневий штифт стає менш гнучким і більш стійкішим до навантажень, а ніж традиційні скловолоконні штифти і забезпечує вищий показник ударної стійкості (резистентність до раптових ударів) по відношенню до міцніших карбонових штифтів.
Існують форми для будь-якої клінічної потреби :
форма кореневого штифта при дослідженні компанії Overfibers є дуже важливим елементом для того, щоб гарантувати якомога більшу стабільність реконструкції культі зуба, тому є максимально адаптованою до форми кореневого каналу.
Унікальна поверхня кореневих штифтів
є надзвичайно шорсткою і щільною для того, щоб забезпечити оптимально міцний зв'язок між штифтом та цементом, композитом для відбудови культі зуба
Стійкий при стерилізації в автоклаві :
фізичні характеристики та гомоногенність штифта залишаються стабільними після процесу стерилізації.
Світлопроникність
штифта гарантує високу естетичність реставрації.
Висока рентгеноконтрастність :
дозволяє легко індефікувати штифт на рентгенівському знімку.
Практичний у застосуванні :
кожен штифт є герметично запакований у блістер упаковці, це гарантує високий рівень гігієни.
3 ФОРМИ
для будь-яких клінічних ситуацій
PROSTHETIC
(звична конусно-циліндрична форма)
Найбільш популярна форма, максимально підходить для більшості клінічних випадків, адаптована анатомічна форма дозволяє правильно розподілити навантаження

Штифти Prosthetic Over Post конусно-циліндричної форми призначені для відновлення зубів з мінімальною залишковою кількістю дентину, який може бути задіяний у реставраційних протезах (коронки або містки).
POLYGON
(конусно-овальна форма)
Ця форма підходить для конусно-овальних каналів. Не потрібно застосовувати один центральний штифт та декілька додаткових.

Штифти Polygon Over Post призначені для використання в «стрічкоподібних» каналах, ширина яких, наприклад, вестибулярно-язичній ділянці, набагато перевищує ширину мезіально-дистальної.
ENDODONTIC
(форма подвійної конусності)
Форма подвійної конусності дозволяє застосовувати штифти в декількох каналах одного зуба забезпечуючи максимальну міцність такої конструкції.
Комплектація
Набори та окремі аксесуари